Dāvanu(kartes) laiks tuvojas | UFOGOLF

Dāvanu(kartes) laiks tuvojas

Brīnumpilnais Ziemassvētku laiks tuvojas, un drīzumā būs jāsarūpē dāvanas sev tuviem cilvēkiem, un iepriecināt arī pašam sevi.

Kas var apspēlēt klišejiskas un steigā sagādātas dāvanu?

Noteikti tāda, kas sniedz ilgstošu prieku, apatīkamas emocijas un jaunus iedzīvojumus. Vēl labāk, ja šī dāvana nesīs prieku gan pašam dāvinātājam, gan saņēmējam arī pēc tās atvēršanas.

 

UFOGOLF piedāvā šogad sagādāt ko lielisku draugam, vai pašam sev. UFOGOLF disku golfa spēles dāvanu karte ļaus dalīties priekā, piedzīvojot aktīvu atpūtu, baudot svaigu gaisu un kopīgi pavadītu laiku jebkurā brīdī lielajā Ufogolf laukumā.

Esi pastāvīgs disku golfa spēlētājs un vēlies, lai kāds no ģimenes locekļiem vai draugiem iepazīstas ar disku golfu? Iegādājies dāvanu karti spēļu apmeklēšanai un palīdz tam atklāt disku golfa pasauli.

Tuvojoties svētkiem neaizmirsti iepriecināt arī sevi, un sarūpē garantētas disku golfa spēles, iegādājoties dāvanu karti sev, un spēlē izdevīgi!

 

Tāpat piedāvājam UFOGOLF gada karti, ar kuru vesela gada garumā varēsi baudīt neierobežotu spēļu apmeklējuma skaitu un saņem citas priekšrocības:

 

Bezmaksas spēles visos UFOGOLF laukumos neierobežotā daudzumā;

Atlaide visām UFOGOLF sacensībām 2 eur

Inventāra iegādei – 10% atlaide

 

Gada kartes cena pieaugušajiem 80, eur ; bērniem -50% lētāk , jauniešiem -25% atlaide!

* Piedāvājumā nav iekļautas Innova nedēļnieki spēles.

 

 

Sarūpē gada karti sev un draugam, un dodieties spēlēt jebkurā sev ērtā laikā uz Mežaparka UFOGOLF laukumu līdz 2018. gada decembrim!