Ziemassvētku sapnis Mystery Box | UFOGOLF

Ziemassvētku sapnis Mystery Box

Lieliem, sniegainiem un mērķtiecīgiem soļiem tuvojas svētku un dāvināšanas laiks. Lai atvieglotu ikgadējās dāvanu meklēšanu un sagādātu pārsteigumu ne vien dāvanu saņēmējiem, bet arī meklētajiem – Ufogolf sagatavojām ko neparastu.

 

 

Ziemassvētki ir laiks, kad biežāk apdāvinām sev tuvus cilvēkus, nevis paši sevi, bet tomēr sirdī mīt prieka liesma un būtu tikai pareizi iepriecināt sevi ar pelnītu dāvanu. Lai arī sevis apdāvināšanā iztrūkst pārsteiguma faktors, esam sarūpējuši ko tādu, kas ikvienam no negaidītas sajūsmas liks neviltoti priecāties gan kastes atvēršanas brīdī, gan arī ilgi pēc piparkūku smaržas.

 

Šogad ar sajūsmas smaidu uz lūpām un nerimstošu “Last Christmass” džinglu prātā, stādām priekšā Ufogolf Ziemassvētku pārsteiguma kasti Mistery Box, precīzāk, trīs kastes, kuru saturs Tev būs zināms tad, kad to būsi saņēmis! Vēl viens pārsteigums – rotācijā būs trīs kastes, katras saturs un svarīgākais, vērtība atšķirsies, bet cena nemainīga.

 

 

 

 

Pasūtot Mystery Box, tās maksa ir 50 eiro (ar PVN), kamēr katras kastes saturiskā vērtībā ir līdz pat trīsreiz lielāka. Bet to, cik liels svētku medījums trāpīsies Tev, zināsi tikai kad tā pienāks. Vārdsakot, katra disku golfera Ziemassvētku sapnis.

 

Divu Mystery Box kastu vērtības ir 70 eiro, bet trešās – 160 eiro. 4 lieliski diski no pazīstamiem zīmoliem kā Innova, Discmania, MVP, Prodiscus, Kastaplast un DUDE, kā arī papildus pārsteigumi. Lielākajā kastē paslēpusies vēl viena izcila dāvana, kas noderēs ikvienas spēlētājam (turot roku pie diska, apsolam).

 

 

Acīmredzami iemesli, kāpēc ļauties Mystery Box svētkiem:

 

  1. Tiešām izdevīgi

Kastes saturs ir divas un pat trīs reizes vērtīgāks nekā disku pārdošanas cena, pērkot tos atsevišķi. Pat ja kāds disks neies pie sirds, noteikti bez problēmām varēsi to nopārdot kādam draugam, paziņam, vai izvietot Facebook pārdošanas forumā.

 

  1. Apslēptās pērles

Ļoti iespējams, ka visi vai vismaz kāds no kastē sastopamiem diskiem vēl nav tava kolekcija, vai arī iepriekš nebiji apsvēris tādu par noderīgu sev. Šī ir iespēja izmēģināt un atklāt ko jaunu, lai uzlabotu savus metienus un papildinātu raibo kolekciju.

 

  1. Izcila dāvana sev un citiem

Kā minēts iepriekš, Mystery Box ir izcila dāvana gan sev pašam, gan kādam draugam, kuram ir viss iespējamais ekipējums vai nav nekā. nav īsti jādod iemesls tam, kāpēc uz gada noslēgumu būtu pelnījis goda dāvanu, par kuras sarūpēšanu esam parūpējusies mēs, Ufogolf, nodrošinot to, lai nākošajā gadā spēle būtu aizrautīga un progresīva. ja ir kāds draugs, kas līdz šim nedaudz iepazinies ar disku golfa pasauli un izrādījis interesi, bet pašreiz ir bez saviem diskiem – šāda dāvana iepriecinās gan viņu, gan Tevi pašu, dodoties uz spēlēm kopā.

 

 

Par lieliskiem Ziemassvētkiem, negaidītiem pārsteigumiem un garantēti izcilu 2018. gada sezonu disku golfā!

 

Savu Mystery Box sev vai citam vari sarūpēt, rakstot mums vēstuli uz info@ufogolf.lv