Disku golfs Mežaparkā visu gadu | UFOGOLF

Disku golfs Mežaparkā visu gadu

Disku golfa parks Ufogolf uzsāk jaunu disku golfa turnīru ciklu “Saules kalendārs”, papildinot spēļu kalendāru ar astoņiem senlatviešu svētkiem veltītām spēlēm un īpašo turnīru “Latvijai 100”, kas norisināsies 28-29. Jūlijā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saules kalendārā iekļauti 8 turnīri, kas norisināsies gadskārtu svētku dienās, ar mērķi godināt un kopā ar disku golfa spēlētājiem Ufogolf laukumā ievērot katrai svinamai dienai raksturīgās tradīcijas. Saules kalendāra turnīru ciklā tiek iekļauti tādi svētku turnīri kā Meteņi, Lieldienas, Ūsiņi, Jāņi, Jumji, Apjumība, Mārteņi un Ziemas saulstāvji.

 

 

Pirmais veiksmīgi noritējušais pasākums Meteņi Ufogolf laukumā pulcējis neticami daudz spēlētājus, neskatoties uz auksto laiku, aicinot dalībniekus godināt senlatviešu ķekatu un pavasara sagaidīšanas svētkus, ierodoties ar maskām vai kāda cita veida ķekatu tērpu. Disku golfa apvienošana ar latviešiem svarīgiem svētkiem ļauj pieredzējušiem un jauniem spēlētājiem atcerēties, kāpēc Latvijā tika svinēti šie svētki un kāpēc tos ir svarīgi atzīmēt tradīcijas arī mūsdienās. Svētkiem veltīti turnīri papildina ierasto disku golfa spēles gaitu, padarot pulcēšanos Mežaparkā aizraujošāku un unikālāku.

 

 

 

 

 

Otrais Saules kalendāra turnīrs Lieldienas norisināsies 24. martā. Turnīra laikā tiks ripinātas paškrāsotas olas, ripināti diski, ēsts Lieldienu kēkss un gaidāmas citas vairāk un mazāk pazīstamas senlatviešu tradīcijas. Uz doto brīdi tiek paredzēts, ka uz Lieldienu turnīru ieradīsies ap 40 spēlētāju.

 

 

 

Savukārt turnīrs Latvijai 100, kas norosināsies 28. un 29. jūlijā, godinās Latvijas valsts 18. novembra 100. dzimšanas dienu. Divu dienu ietvaros Ufogolf lielajā laukumā unikālo sacensību laikā tiks izspēlēti 100 grozi. Trīs apļi ar divām atpūtas pauzēm noritēs pirmajā dienā, savukārt otrajā sacensību dienā dalībnieki izspēlēs 2 apļus un 5 papildus grozus, ieturot 2 atpūtas pauzes.

 

 

 

 

Galvenais Saules kalendāra turnīru atbalstītājs ir Tallink Latvija, ar kuru pērn ir rīkotas citas kopīgas akcijas. Labākais izvēlētās grupas spēlētājs tiks pie ceļojuma uz karalisko Zviedriju ar prāmi. Katra Saules kalendāra turnīrā tiek noteikta kāda grupa, kurā labākais saņem dāvanu kruīzu četrām personām. Lieldienās noteiktā grupa – bērnu grupa līdz 14 g.v.

 

 

 

Tiekamies Mežaparkā!