Iekarojam vasarotāju brīvo laiku! | UFOGOLF

Iekarojam vasarotāju brīvo laiku!

 

Šovasar disku golfs uzņemis apgriezienus un izklaidejis jaunus viesus un pazīstamus spēlētājus ne vien Mežaparka laukumos, bet arī ārpus tā.

Mēs ar prieku kalpojam kā lielisks atpūtas veids jubilāriem, draugiem, kolēģiem, skolēniem un visiem citiem aktīvas un patīkamas laika pavadīšanas piekritējiem.

 

 

Kur vari atrast Ufogolf? Mēs esam atrodami Rīgas pilsētas ikdienas un svētku aktivitātēs arī tad, kas pats to nepamani!

Borjomi Lucavsalas piknikā sauļojāmies, baudot sauli, ēdam gardu ēdienu, dzērām atspirdzinošu ūdeni un, protams, spēlējām disku golfu.

 

 

Ar prieku bijām daļa no dzimšanas dienu un korporatīvo pasākumu piedzīvojumiem, uzņemot lielākas un mazākas cilvēku grupas mūsu laukumā Mežaparkā, kā arī dodoties izbraucienā uz interesentu atpūtas vietām. Atceries, ka arī Tu vari rezervēt neaizmirstamu brīvdienu vai svinības gan Ufogolf laukumā. Ierodoties mūsu laikumā un pārsniedzot 10 vai 20 cilveku skaitu – saņemsi patīkamu atlaidi.

 

 

Ja esi Hokeja fans un apmeklē Rīgas Dinamo spēles Arēnā Rīga, tad noteikti esi manījis mūsu stendu gan pirms spēles galvenajā gaitenī, gan šajos starplaikos uz ledus. Nekautrējies un izmet pāris diskus arī tur!

 

 

Tāpat, mums patīk labs kino, tāpēc dažkārt viesojamies Forum Cinemas telpās. Filmas un disku golfs vienuviet – gŗūti atrast kautko, kad būtu par vel labāku duetu, nekā šis. Vasaras noslēgumā pavadīsim skolēnus un viņu vecākus atpakaļ skolas gaitās – Ze dienas ietvaros svinēsim skolas sākumu ar kinoteātra Back to School programmu.

 

 

Jau vairākus gadus iekarojam ne vien sauszemi, bet arī ūdeņus. Jā, sadarbojoties ar Silja Line, arī šogad uz Tēva dienu pievienosimies MS Romantika peldējumam uz Stokholmu. Svinīgs tēva diena pasākums Blatijas jūrā disku golfa pavadījumā – kas var būt labāks?!

 

 

Disku golfs iekaro daudzu spēlētāju un Latvijas dzīvotāju sirdis, tāpēc nākošreiz, kad būš jautājums “KO darīt?”, nāc pie mums un pavadi dienu aktīvi un patīkami!