Innova rudens nedēļnieki | UFOGOLF

Innova rudens nedēļnieki

 

 

30. augustā noritēs pēdējais vasaras Innova weeklies jeb nedēļnieku spēles vakars, kas norisinājās ik trešdienas vakaru. Pēdējās vasaras spēles sākums ir plkst. 18:30.

Tagad, vasaras sezonai eizejot, uz iknedēļas disku golfa spēlēm līdz pat aprīlim gaidīsim viesus svētdienās ar startu plkst. 11:00.

Piesakies Innova nedēļniekiem šeit un lieliska svētdiena Tev būs garantēta!

 

 

Innova vakari ir jauniem spēlētājiem pievilcīgs un motivejošs veids, kā iepazīt un apgūt pirmos soļus disku golfā, jo spēle notiek uz handikapiem. Tas nozīmē, ka ir iespēja apsteigt pat pieredzējušus spēlētājus (un saņemt par to balvu), jo šajos vakaros vērā tiek ņemts katra spēlētāja individuālais progress, nevis aprēķināti punkti uz visu kopējo dalībnieku rezultātiem.

 

Dalības maksa ir tikai 3 eur, pietam 80% no šīs summas aiziet uz 1. , 2. un 3. vietas ieguvēju apbalvošanu – dāvanu kartēm, savukārt atlikušie 20% tiek krāti un vēlāk veltīsies decembrī gaidītajam noslēguma sacensību balfu fondam.

 

Ja līdz šim nekad neesi bijis uz spēli un esi bez inventāra – mums ir gana disku un somu, lai nodrošinātu lielisku spēli. Disku golfas nav sezonas beiga,s līz ar ko spēlējam gan lietainā rudenī, gan balti apsnigušajā ziemas laikā. Atliek vien paķert lielisku garstāvokli un vēlmi mācīties – apkārt vienmēr ir draugi, kas labrātāk pastāstīs un parādīt, kā iemīlēt spēli vel vairāk.

 

 

Tiekamies svētdienās uz 19.grozu apli un attīsti savas prasmes kopā ar Ufogolf!