Pavasaris Mežaparkā | UFOGOLF

Pavasaris Mežaparkā

Ufogolf laukumā aizritējis otrais Saules kalendāra turnīrs “Lieldienas”, kurā disku golfa jaunie un pieredzējušie spēlētāji 24. martā atzīmēja pavasara svētkus Mežaparkā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saules kalendāra noskaņās, aizvadītajā turnīrā disku golfs tika apvienots ar vienu no latviešu tradicionālajiem svētkiem, kas šogad Latvijā tiek atzīmētas nedēļu pēc rīkotā turnīra. Šī ir bijusi laba iespēja veidot svinīgu noskaņojumu laukuma apmeklētājiem, tādā veidā disku golfa spēli papildināja Lieldienu svētku ierastās tradīcijas ar neierastajām kā disku ripināšana.

 

 

Pie UFOGOLF mājiņas bija izlikti Kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” nodrošinātās svētku dekorācijas, pie kurām dalībnieki un parka apmeklētāji varēja nofotografēties. Turpinot sadarbību ar Tallink Latvija, Lieldienu turnīra labākais spēlētājs vīriešu grupā ieguva ceļojumu ar Tallink prāmi uz skaisto Stokholmu.

 

 

Lai arī Lieldienu turnīrs aizvadīts, 1. aprīlī, kad visā Latvijā un arī Mežaparka tiks svinēti svētki, UFOGOLF laukums ir sagatavojis ko īpašu, aicinot jaunus un iepriekš nespelējušus interesentus  apmeklēt mūsu Mežaparka laukumu un piedalīties bezmaksas UFOGOLF kluba pasākumā, kur būs iespēja iepazīt disku golfu, uzspēlēt un izbaudīt spēli svaiga gaisā kopā ar draugiem.

 

 

 

Tāpat, apmeklē www.rigasmezi.lv lai uzzinātu par svētku pasākumiem un atrakcijām, kuras 1. aprīlī norisināsies Mežaparkā, un pavadi svētku dienu kopā ar mums! Mēneša beigās svinēsim Mežaparkam 117 gadu jubileju izspēlējot 117 grozus 28. aprīlī mazajā laukumā.

 

 

 

Uz tikšanos svētku noskaņu Kultūras un atpūtas parkā Mežaparks un disku golfa laukumā UFOGOLF!