Gaidītāko pasākumu kalendārs | UFOGOLF

Gaidītāko pasākumu kalendārs

 

Lai arī vasaras atvaļinājumu un brīvlaiku sezona iet uz beigām, disku golfs, un jo īpaši Ufogolf turpina darboties!

 

Tā pat kā iepriekš, arī šai rudens un ziemas sezonai esam ieplānojuši košu, atpūtas un lieliskas disku golfa spēles pilnu laiku. Sīkāku informāciju par šiem un pārējiem ieplānotajiem turnīriem uzzini mūsu sadaļā Kalendārs.

 

 

Aicināti ir visi – gan zinoši un līdz augstam līmenim izauguši spēlētāji, gan tie, kas par šo sportu ir tikai dzirdējuši. Šī būs lieliska iespēja iesācējiem iepazīt disku golfa pasauli atraktīvā veidā, jo šīs spēles iet roku rokā ar Latvijā un pasaulē aktuāliem notikumiem.

 

 

 


Tuvākais Ufogolf pasākums jau 9. septembrī. Turnīrs Puteris ir īpaši draudzīgas gaisotnes turnīrs, kas iekustinās auksto spēles sezonu. Ja esi zinošs disku golferis – paķer draugus un iegūsti jaunus biedrus disku golfa spēlēm!

 

Dalības maksa pieaugušajiem 10 eiro, bērniem 5 eur.

Reģistrācija no 10:00

Starts 11:00

Pusdienas ap 12:30

Apbalvošana ap 14:00

 

 

 

  1. oktobrī jocīgi spocīgi iegriezīsim Ufogolf Halloween!

Ufogolf Halloween ir labākais veids, kā svinēt no ASV atceļojušus svētkus! Šis turnīrs ir ievērības vērts ar to, ka spēle notiks tumsā! Īpašas atrakcijas un gaisotne naksnīgajā pirmssvētku laikā liks diskam lidot ātrāk un labāk. Jā, arī tumsā ir iespējama ellīgi laba un jautra spēle. Viens no labākiem veidiem, kā nosvinēt Helovīnu svētkus, tāpēc sagatavo savu svētku ietērpu, paķer lukturi, un tiekamies oktobra spocīgajā vakarā. Un neuztraucies, par sirds sildošu maltīti parūpēsimies mēs!

 

Reģistrācija no 17:00

Sacensību sākums 18:00,

Dalības maksa pieaugušajiem 15 eiro, bērniem 5 eur. Pusdienas iekļautas cenā!

Līdzi var paņemt: lukturi, izgrebtu ķirbīti, mošķīgu tērpu vai arī spocīgi jocīgu noskaņojumu.

 

 

 

  1. Novembrī Lidojošā ūsu turnīrā svinēsim vīrišķības spēku!

“Movembris” pasaulē pazīstams kā mēnesis, kad stiprais dzimums rūpējas par savu vīrišķo veselību, aktualizējot sev un pasaulē svarīgas veselības, esamības un garīgā stāvokļa labsajūtu. Par godu tam, tiek likti malā visi skūšanās piederumi, dodot vaļu ,iespējams, vīrišķīgākajai vīrieša rotai – ūsām.

Ūsaino vīru mēnesi ir iespēja noslēgt ar brangu disku golfa spēli tepat mūsu laukumā un atrādīt vien otra lepnumu – ūsas. tāpēc, visi vīriešu kārtas dalībnieki gaidīti tikai un vienīgi ar ūsām.

Dalības maksa – pieaugušajiem 15 eiro, bērniem 5 eur.

Pusdienas jau iekļautas cenā!

 

 

 

16 . decembris – laiks dāvāt prieku kopā ar Dod Pieci labdarības turnīru!

Šis būs otrais gads, kad mēs aktīvi piedalīsimies Dod pieci ziedošanas maratonā. Par katru dalībnieku, kas piedalīsies, mēs tiem ziedosim 5 eiro.

“Dod Pieci” ir Latvijas Radio organizēts ikgadējs labdarības maratons, kas katru gadu norit sešu diennakšu garumā, īsi pirms Ziemassvētkiem. Ik gadu “Dod Pieci” ir veltīts kādai problēmai, kura sabiedrībai šķiet neērta un nerisināma. Maratonu vada trīs dīdžeji, kuri tā norises laikā dzīvo un strādā Stacijas laukumā uzbūvētā stikla studijā, tajā neēd un atskaņo klausītāju izvēlētas dziesmas par ziedojumiem. “Dod Pieci” ir daļa no starptautiska radio projekta “Serious Request”.

Sniegsim atbalstu tiem, kuriem tas nepieciešams kopā. Nāc uz Dod pieci turnīru un dari labu darbu, spēlējot disku golfu.

 

Dalības maksa – pieaugušajiem 15 eiro, bērniem 5 eur.

Labdarības turnīra dalībnieki tiks arī gardi pabaroti – pusdienas iekļautas!
Plāns:
10:00 reģistrācija
11:00 starts 2 apļiem
12:00 pārtraukums un gardas zupas ēšana
13:00 starts 2 apļiem
14:30 apbalvošana

 

 

 

 

Par šo un citu pasākumu tuvušanos seko mūšu Facebook lapā un eis pirmais, kas uzzin par to, kas, kur un kad notiek!

 

 

Uz tikšanos Ufogolf laukumā!