Ufogolf pirms pārmaiņām | UFOGOLF

Ufogolf pirms pārmaiņām

Disku golfs Latvijā pirmo reizi parādījās 2008.gadā, bet tas bija tikai uz vienu vasaru, jo Latvija vēl nebija tam gatava. Pēc 4 gadiem viņš atlidoja atkal, bet šoreiz uz palikšanu. UFOGOLF Mežaparkā nolaidās 2013.gada 1.septembrī un veiksmīgi darbojās līdz pat šai dienai. Šobrīd esam lielu pārmaiņu priekšā – jauns disku golfa laukums – šis laukums būs lielākais laukums Latvijā ar 27 groziem! Aprīlī jau pirmie interesenti varēs izmēģināt jauno iesācēju laukumu un izteikt savu viedokli, vērtējumu, kritiku. Sekosim līdzi notikumiem, lai jau Maijā varētu sākt jauno sezonu!

  

2017.gada 17.janvārī tika atvērts disku golfa klubs “UFOGOLF”! Klubs ir kā ģimene, kurā tiek gaidīts un uzņemts ikviens. Kluba biedri ieliks nepieciešamos pamatus un pozitīvu attieksmi pret disku golfu. Nākot spēlēt disku golfu, mēs parūpēsimies, lai tas ir dienas labākais notikums. Varēsi satikt cilvēkus, kas, neskatoties uz to, ka nav ģimene vai draugi, drīz vien kļūst par tādiem, kas sniedz draudzīgu kopienas sajūtu un atkal redzēšanās prieku pie katras disku golfa spēles. Kluba darbība nav tikai Rīga, drīzumā katrā Latvijas pilsētā būs kāds mūsu kluba biedrs, kurš varēs veikt apmācības disku golfā.

  • Apmācības klubā notiek katru nedēļu;
  • Kluba turnīri notiek katru mēnesi;
  • Latvijas laukumu ekskursijas notiek katru mēnesi;
  • Ārpus Latvijas robežām arī braucam, kad ir interese, tad mēs braucam!

Gaidām Tevi klubiņā!

  

Disku golfa inventāru vēl jo projām varat iegādāties mūsu veikalā! Nebaidāmies teikt, ka mums ir plašākais piedāvājums un atrast sev interesējošo inventāru varēs ikviens, pat suņu īpašnieki. Tuvojoties vasarai un pludmales sezonai, piedāvājam izvēlēties krāšņos Aerocker frisbija diskus. Nāciet ciemos vai zvaniet un visu sarunāsim!

Laukumu veidošana nav norimusi, bet gan uzņem apgriezienus! Salīdzinoši varam teikt šādus statistikas datus, lai saprastu, ka esam tikai ceļa sākumā – Latvijā disku golfa laukumi ir 7, Igaunijā 100+, Somijā 430+. Disku golfa laukumu izmaksas salīdzinoši ir zemākas kā spēļu laukuma izveidošana, kur var tikai bērni atpūsties, bet disku golfā tiek nodarbināta visa ģimene uz 1-2h, atkarībā cik grozu spēle notiek. Vairāk informācija caur e-pastu…

Mobilais UFOGOLF pagājušajā gadā piedalījās vairāk kā 20 pasākumos. Priekšrocība disku golfa aktivitātei ir tā, ka mums pietiek ar mazu vietu vai tieši teritoriju, kuru nav iespējams izmantot citiem mērķiem. Izbraukuma disku golfa laukuma noma ir labs veids, lai novērtētu vai ir vērts veidot laukumu. Mobilais UFOGOLF piedāvā vairākas aktivitātes, kuras ir paredzētas visām vecuma grupām! Vairāk informācija caur e-pastu…