Ufogolf veikalā atradīsi lielāko disku golfa preču izvēli | UFOGOLF

Ufogolf veikalā atradīsi lielāko disku golfa preču izvēli

Disku golfs Latvijā kļūst arvien populārāks starp aktīvās atpūtas cienītājiem. Daži šo sporta veidu sauc par diskgolfu, disko golfu, frisbija golfs un vēl dažādās variācijās, bet tas galveno domu nemaina, disku golfs ir sportiska spēle, mēģinot lidojošo disku trāpīt specializētā grozā ar pēc iespējas mazāk metieniem. Kas nepieciešams, lai sāktu spēlēt disku golfu? Disks! Sākumā pat nav nepieciešams grozs, pietiek ar disku, kuru lidināt un apgūt tā lidojuma nianses.

 

 

 

 

 

UFOGOLF veikalā atradīsi lielāko disku golfa preču izvēli:

Innova disc golf

Innova ir populārākais disku golfa preču ražotājs ar lielāko pieredzi un lielāko disku izvēli. Uzņēmumu 1983. gadā dibināja Deivs Danipeiss (Dave Dunipace), ko var uzskatīt par modernā disku golfa radītāju. Šajā pašā gadā Innova izgatavoja pirmo patentēto disku. Innova firmu raksturo augstā disku kvalitāte un dažādu modeļu daudzveidība, kas ļauj dažādu līmeņu spēlētājiem atrast savām vēlmēm atbilstošu disku.

Beidzamajos 25 gados ar Innova diskiem ir iegūti 20 pasaules čempionu tituli. Ar Innova diskiem spēlē tādas disku golfa slavenības kā divpadsmitkārtējais pasaules čempions Kens Klimo (Ken “The Champ” Climo) un pašreizējais četrkārtējais pasaules čempions Pols Makbets (Paul McBeth).

Innova bija un ir viens no disku golfa etaloniem, un arī tu noteikti šeit atradīsi sev piemērotus diskus.

 

Discmania

Discmania golf discs ir 2006.gadā Eiropā reģistrēta kompānija, kuru dibināja Jusi Meresma (Jussi Meresmaa) profesionāls spēlētājs no Somijas. Šobrīd uzņēmums atrodas gan Eiropā un ASV, ražojot vienus no Pasaules labākajiem disku golfa diskiem sadarbojoties kopā ar Innova.

Kad Discmania dibinātājs, Jusi Meresma, kurš 90-tajos gados profesionāli spēlēja disku golfu, atklāja, ka šo spēle var apgūt tikai disku pilnām rokām. Disku golfa spēle bija vienlaicīgi vienkārša un tai pat laikā tiešām sarežģīta! Jo vairāk jūs uzlabojat savu spēli, jo grūtāka tā paliek. Disku nozare ražo jaunus modeļus katru mēnesi (mūsdienās šķiet reizi nedēļā).

Discmania disku golfa diski UFOGOLF veikalā

 

MVP disc sports un AXIOM

MVP Disc Sports tika dibināts 2010. gadā ar misiju popularizēt disku golfu, ražojot augstas tehnoloģijas premium diskus. Uzņēmums ir atradis veidu kā savienot divas plastmasas, kas uzlabo diska kvalitāti un lidojuma stabilitāti – GYRO ™ overmold tehnoloģija.MVP disku golfa diski UFOGOLF veikalā

AXIOM disku ražošana tika uzsākta 2014. gada janvārī, kas vairāk ir MVP Disc Sports kompanjons ražojot krāsainus, unikālus modeļus, kuru pamatā ir MVP paraksts – GYRO ™ overmold tehnoloģija.

axiom disku golfa diski UFOGOLF veikalā

 

Kastaplast

Kastaplast tulkojumā nozīmē “mest plastmasas”, tas ir tas, ko mēs visi mīlam darīt. Kompānija tika oficiāli dibināta 2013. gadā, lai gan tas bija nepārtraukts projekts, kopš 2011. gada. Uzņēmums atrodas pie Kungsholmen Stokholmas centrā. Kastaplast rada jaunas tehnoloģijas disku golfa sportam, izmantojot 3D printēšanu, datoru simulācijas un pieaicinot profesionāļus no aerodinamikas un inženierzinātnes nozarēm.

Kastaplast disku golfa diski UFOGOLF veikalā

 

Prodiscus

Prodiscus ir pirmie Somijas disku golfa preču ražotājs! Uzņēmums sāka savu darbību 2006.gadā, piedāvājot disku golfa produktus Somijā. 2010.gada sākumā Prodiscus sāka ražot pirmos Somijas diskus disku golfam un 2011. gadā slaveno Prodiscus Pro somu. Tajā pašā laikā tika izveidota Prodiscus komanda un Prodiscus sāka sponsorēt disku golfa notikumus visā Somijā un Eiropā.

Šodien Prodiscus galvenokārt koncentrējas uz produktu attīstību un pilnu produktu komplektu ražošanu profesionāliem – diski, somas un grozi. Un, protams, atbalstīt izaugsmi sportā visos līmeņos.

prodiscus disku golfa diski un somas UFOGOLF veikalā

 

Aerocker frisbija diski

Aerocker ir Krievijas lidojošo disku ražotājs, kurš atšķiras ar unikāliem un saistošiem dizainiem. Frisbija disks ar smaidīgo sejiņu jau paspējis apceļot Pasauli un iegūt pozitīvas atsauksmes gan dizaina, gan kvalitātes ziņā.

aerocker frisbija diski UFOGOLF veikalā

 

Trilogy zīmoliLatitude 64 , Dynamic discs , Westside discs

Sadarbībā ar Chilli disc golf Latvija no 2016.gada pavasara izplatām arī Trilogy zīmolus (par Trilogy zīmoliem teksts no CDG Latvija)

 

Latitude 64 nāk no mazas pilsētiņas Zviedrijā – Bergsbines, kur daži pieredzējuši spēlētāji un pašaizliedzīgi entuziasti nolēma piepildīt savus sapņus. Latitude 64 sapnis un vīzija bija radīt un attīstīt augstas kvalitātes disku golfa disku līniju, kas uzlabotu disku golfa sporta kvalitāti un ļautu sasniegt vēl nebijušus rezultātus. Latitude 64 sauklis ir “Aizrautīgs par šo sportu”, kā tas ir priekš visiem, gan disku ražotājiem, gan spēlētājiem. Aiz Latitude 64 zīmola stāv četri Zviedru disku golfa guru – Tomas Ekström, Svante Eriksson, David Berglund and Johan Åström.

latitude disku golfa diski UFOGOLF veikalā

 

Dynamic Discs disku golfa saimei pievienojušies jau 2005. gada martā. Šī zīmola galvenais tirgus ir Amerikas Savienotās Valstis, lai gan ar saviem diskiem un ekipējumu ir pasaulē plaši pazīstams jau vairāk kā dekādi. Dynamic Discs ir pazīstami arī kā vieni no galvenajiem PGDA (Pasaules Disku Golfa Asociācijas) sacensību rīkotājiem. 2012. gada decembrī Dynamic Discs noslēdza sadarbības līgumu ar Latitude 64, lai kopīgiem spēkiem veicinātu strauji augošā disku golfa attīstību daudz labākā līmenī un ar labāku kvalitāti.

dynamic discs disku golfa diski UFOGOLF veikalā

 

Pēdējais jaunpienācējs Trilogy zīmolu bariņā ir Westside, kuru ekipējums arī mums ir pieejams plašā klāstā. Šis zīmols no Somijas ir izveidojis spēcīgu sadarbību ar Latitude 64 un Dynamic Discs, lai Trilogy piedāvājums tirgū būtu vēl konkurēt spējīgāks. Somijas pēlētāja Janne Penttilä veidotais disks ir viens no pieprasītākajiem un atrodas daudzu disku golfa spēlētāju somās. Tālām distancēm radītais disks “King” noteikti ir sava nosaukuma vērts.

westside disku golfa diski UFOGOLF veikalā

 

Atliek izvēlēties savu disku un sākt izbaudīt tā lidojuma burvību!