Unikāli, tradicionāli un pacilāti: svētki un turnīri Ufogolf pavadībā | UFOGOLF

Unikāli, tradicionāli un pacilāti: svētki un turnīri Ufogolf pavadībā

 

Nedēļu pirms Līgo svētkiem, 15, 16. un 17. jūnija nogalē, Ufogolf laukumā notikuši trīs grandiozi turnīri, daži no kuriem tika piedzīvoti vel nebijušā veidā.

Vienuviet notikušie turnīri pulcēja lielu skaitu pieredzējušu un iesācēju grupas spēlētāju no Latvijas un Lietuvas. Kā atdzīst turnīru dalībnieki un Ufogolf turnīru organizētāji, nedēļas nogale aizritēja patiesi pacilātā, draudzīgajā un unikālā pirmssvētku noskaņā, kāda līdz šim vēl nav bijusi.

 

 

 

 

Piektdien, 15. jūnijā veiksmīgi noritējis pirmais Ufogolf Doubles, kuru kā tradīciju plānots rīkot arī turpmāk – dienu pirms katrām Ufogolf kluba rīkotām sacensībām.

Nākošais Ufogolf Doubles gaidāms 27. jūlijā – dienu pirms Latvijas simtgadei veltīta turnīra, Latvijai100. Šāds turnīrs tiks rīkots pirmo reizi – spēlējot lielajā laukumā, dalībniekiem tiek doti 100 metieni, lai izspēlētu pēc iespējas vairāk grozu, savukārt Doubles dienu pirms sacensībām ir lieliska iespēja raitā solī iesildīties nedaudz neierastākas spēles formātā, labākajam pārim gūstot iespēju vinnēt naudas balvu.

 

 

 

Sestdien Ufogolf laukumā Jāņu svētki noskaņoti pulcējušies 43 dalībnieki, tai skaitā 9 Jāņi, piedaloties kārtējā tradīciju, pārsteigumu un lielisku balvu ietērptajā Saules kalendāra turnīrā “Jāņi met Mežaparkā”.

 

 

Pacilātā svētku noskaņa turnīrā virmuļoja vēl ilgi pirms starta. Nākot uz laukumu, dalībnieki jau no Mežaparka pieturas ieskandināja rīta meža plašumus, dziedot tradicionālas Līgo un 1939. gada latviešu dziesmas. Pie Ufogolf mājiņās spēlētāji tika sagaidīti ar latvju tautastērpos posušies darbiniekiem, kuri daudzsološam dienas sākumam pasniedza svētku cienastus, rodot īstenu svētku sajūtu jau no paša rīta. Arī laukums, namiņš un grozi tika rotāti, savukārt daži no dalībniekiem ieradās paši ģērbti tautastērpos.

 

Pusdienas pārtraukumā tika klāts Jāņusvētku cienīgs mielastu galds, savukārt pēc tam sakās lielisku pārsteigumu un balvu virkne, kura notika sadarbībā ar Ufogolf sponsoriem un atbalstītājiem.

 

 

UFO House organizēja cienastu galdu, kurš atradās pie Ufogolf mājiņas un vienā spēles laukuma punktā paša meža vidū. Dalībniekiem spēlējot, tie šoreiz bija iespēja papildināt savus spēka krājumus un pamieloties ar piedāvāto.

Dalībnieki, kuri todien bija tērpušies tautas tērpos, piedalījās īpašajā disku golfs mini spēlē “Uguns aplis”, kurā starp sieviešu un vīriešu dalībniekiem tika izspēlētas divas discgolfsport.lv dāvanu kartes 25 eiro vērtībā.

 

Ierasto turnīra spēlētāju apbalvošanu šoreiz papildināja arī “Nakts burvības loterija”, kura dalībniekiem bija iespēja laimēt visdažādākā veida praktiskas, ērtas un gardas, dāvanas saviem Līgo svētkiem. Ar patīkamām loterijas dāvaniņām iepriecināja trakokrekli.lv, sagādājot kreklus un krūzītes. Tāpat, turnīru atbalstīja Jānis Sauka, sagatavojot Latvijā ražotu dabīgu izstrādājumu cienastu grozu svētku galdam; Red Bull, dodot enerģiju visai dienai un Kane’s Latvia, ietērpjot jaunos disku golferus unikāla dizaina T-kreklos.

 

Tāpat, ar vēl vienu pārsteiguma balvu iepriecināja UFO House, kas nodrošināja turnīru ar cienastiem. Gardu baltmaizes kukuļa balvu spēkam ieguva dejojošā grupiņa, kura savu svētku danci priekš pārējiem dalībniekiem atkārtoja arī apbalvošanas placī.

Ilgi gaidītā izloze sadarbība ar galveno atbalstītāju Tallink šajā Saules kalendāra turnīrā iepriecināja tieši Jāņa vārda īpašniekus. Starp visiem 9 spēlētājiem Jāņiem loterijas veidā tika noskaidrots laimīgais, kurš savus Līgo svētkus pavadīs uz svinīgā Tallink kruīza kuģa klāja ceļojumā uz karalisko Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu.

 

 

Savukārt svētdien, 17. jūnijā, Ufogolf laukums Mežaparkā pulcējis Latviešu un Lietuviešu disku golferus pirmajā draudzības kausā.

Spēlētāji ar vienādiem reitingiem tika salikti pāros, cīnoties ar spēkiem divos apļos. Pārspējot savu kompanjonu, spēlētājs iegūst trīs punktus, savukārt zaudētājs iegūst vienu punktu.

 

Pirmā draudzības kausa posmā savu augsto disku golfa iemaņu un prasmju līmeni pierādījuši latviešu spēlētāji, pārspējot lietuviešus ar 61:33 punktiem.

 

 

 

Teju vasaras izskaņā, 12. augustā, sadraudzības kausa dalībnieki dosies aizstāvēt savu cieņu un godu otrajā, noslēdzošajā posmā uz Lietuvu, kur arī noskaidrosim pirmā ikgadēja turnīra uzvarētājvalsti.