Disku golfa laukuma izveide | UFOGOLF

Disku golfa laukuma izveide

Disku golfa laukuma izveide


Disku golfs ir viens no visstraujāk augošajiem sporta veidiem pasaulē!

Kopš 2011.gada beigām, bija vairāk nekā 4000 pastāvīgo disku golfa laukumi uzstādīti Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā. Šis skaits katru gadu pieaug, jo arvien vairāk un vairāk spēlētāji piedalās šajā sportā, gan sacensībās, gan brīvdienu spēlēšanā.

 

Labākais ieguldījums aktīvajā atpūtā!
Disku golfa laukums ir viens no labākajiem ieguldījumiem, ko var īstenot pašvaldības, uzņēmēji un privāti interesenti apvienojot dabas parku ar aktīvo atpūtu. Laukumu var uzstādīt ar daudz mazākām investīcijām, nekā rotaļu laukumu, un ar minimālu būvniecību vai esošās ainavas pārveidošanu. Disku golfs tiek uzskatīts par mūža sportu, veicinot aktīvu dzīvesveidu un palīdz novērst aptaukošanos.

 

Ir daudzi iemesli, kāpēc jums vajadzētu nolīgt UFOGOLF, lai izstrādātu un instalētu jūsu disku golfa laukumu:

  • Pieredze – Mums ir pieredze disku golfā un disku golfa laukumu projektēšanā kā arī montāžā. Mūsu padomdevēji ir Innova Champion Europe no Somijas.
  • Organizācija – Mēs personīgi strādājam ar pašvaldībām, parkiem un atpūtas vietām, kā arī citām organizācijām, lai pārraudzītu visu laukumu projektēšanu un montāžas projektus.
  • Drošība – Mēs izmantojam tikai licenzētu inventāru un pieredzējušus darbiniekus, kā arī pilnībā nodrošinām visu laukumu sakopšanu un iekārtu uzstādīšanu.
  • Kvalitāte – Mēs uzstādām tikai 100% Somijā gatavotus kvalitatīvus grozus un Latvijā izgatavotas virziena, laukuma zīmes un izmetiena vietas, ņemot vērā PDGA standartus.
  • Pilns serviss – UFOGOLF ir pilna servisa uzņēmums, kas var rīkoties ar visiem aspektiem – projektēšana, plānošana, uzstādīšana un uzturēšana.

Kad jūsu disku golfa laukums ir uzstādīts, UFOGOLF var palīdzēt jums noorganizēt laukuma atklāšanu un rīkot dažādas sacensības un aktivitātes laukumā.

 

Sazinieties ar UFOGOLF šodien, lai sāktu!
Ar mūsu uzsvaru uz drošību, mūsu pilno pakalpojumu klāstu, un mūsu pieredzi un pareizu esošās ģeogrāfijas izmantošanu – UFOGOLF ir pareizā izvēle, lai izstrādātu savu disku golfa laukumu.


Ufogolf Mežaparks 2013

Odziena 2016