Neļauj vasarai palidot garām – piedzīvo UFOGOLF!

Neļauj vasarai palidot garām – baudi vakara un brīvdienu atpūtu spēlējot disku golfu kopā ar UFOGOLF!

Aicinām ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi spraigos darba dienu vakaros un saulainās nedēļas nogalēs ļauties atpūtai pilsētas zaļajā sirdī, Mežaparkā, un nodoties mierīgai un patīkamai disku golfa spēlei UFOGOLF laukumā.

Un protams, kā katru gadu, arī šovasar ik nedēļu trešdienu vakaros visiem iesācējiem un pieredzējušiem disku golfa mīļiem ir iespēja piedalīties draudzīgajā UFOGOLF Weeklie spēlē, kur nepiespiestā gaisotnē izbaudīt un iepazīt disku golfa spēli vai uzlabot savas prasmes.

Tāpat, UFOGOLF piedāvā unikālu iespēju uzņēmumiem, bērnu un pieaugušo dzimšanas dienas ballītes un citām svinībām spēles pavadībā lielām grupām uz vietas mežaparkā vai izbraukumos– uzņēmuma saliedēšanas pasākums, skolas izlaiduma svinēšana, dzimšanas diena, publisks pasākums, svētki, vai vienkārša laika pavadīšana svaiga gaisā jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem!

Raksti vai zvani mums, lai rezervētu grupas (5+ cilv.) spēli darba dienā, kā arī apciemo mūs jebkurā laikā nedēļas nogalē. Ja esi bez sava ekipējuma – diskus un somu nodrošināsim!

Saziņai

e-pasts info@ufogolf.lv

telefons 27006118

Par lielisku un piedzīvojumiem bagātu vasaru kopā!