Izdzīvo Mežaparku

Ģimenē ir neizsmeļams spēks un enerģija, kas palīdz augt un attīstīties ikvienam ģimenes loceklim. Dažreiz kāds uzņemas spēka lomu, citreiz kāds vēlas tikt apčubināts vairāk, taču tas viss apvienojas lielā kopības sajūtā. Šo kopības sajūtu vajag lutināt un pasargāt no ikdienas raizēm un kašķiem, tāpēc mēs UFOGOLF gribam piedāvāt palīdzēt lutināt kopības sajūtu rudens brīvdienās ar programmu — “Izdzīvo Mežaparku!”

Dodies no rīta ar ģimeni pastaigā pa Zoo, modinot zvēriņus, turpinājumā ieķer kādu našķi kafejnīcā un steidz ciemos pie mums uz disku golfa spēli gan lieliem, gan mazajiem, vēlāk iestiprinies ar kārtīgām pusdienām un drosmīgie var kāpt kokos Mežakaķī, mieru gribošie uzpēlēt Play4score minigolfu, vai arī apmeklēt lielo bērnu laukumiņu tieši blakus UFOGOLF laukumam. Pēc notikumiem bagātās dienas varēsiet visi kopā uzkāpt uz UFOGOLF pjedestāla augstākā pakāpiena kā dienas čempioni, jo būsiet izdzīvojuši Mežaparku un stiprinājuši kopības saites visas dienas garumā!

Piesaki sevi un savu ģimeni un tiekamies laukumā!

Piesaki savu grupu (4-10+ personas) — e-pastā info@ufogolf.lv, zvanot 27006118, atrodot mūs Facebook vai Instagram un rakstot tur. Uzņēmumu sporta spēlēm vai lielākiem pasākumiem piesakies — rakstot agnis@ufogolf.lv vai zvanot 29107744.

Tiekamies laukumā!