7 soļi svaiga gaisa

Nevienam jau nav noslēpums, ka veselā miesā vesels gars. Mēs vēlamies Tev vēlreiz atgādināt, cik vecais teiciens, tomēr, ir patiess, jeb izsāstīt kā pastaiga svaigā gaisā ietekmē Tavu organismu!


Vai Tu zināji, ka laiks, kas nepieciešams, lai izspēlētu mazo laukumu ir aptuveni 30 minūtes līdz 1 stunda, bet lielo laukumu var iziet stundas līdz divu laikā?

Skat, kā pastaiga svaigā gaisā ietekmē Tavu organismu, atkarībā no tās ilguma:
• 3 minūšu pastaiga svaigā gaisā – pazeminās asinsspiediens
• 5 minūšu pastaiga svaigā gaisā – uzlabos Tavu garastāvokli
• 5-10 minūšu pastaiga – veicina radošo domāšanu (lielisks veids kā atrast risinājumu dažādām sasāpējušām situācijām vai rast iedvesmu tuvojošo svētku dāvanām)
• Dodoties pastaigā 15 minūtes pēc ēšanas – samazinās cukura līmenis asinīs
• Toties, dodoties pastaigā (vislabāk ātrā un aktīvā) 30 minūtes pēc ēšanas – pastaiga lieliski palīdzēs svara kontrolei
• Pēc 40 minūšu pastaigas svaigā gaisā – mazinās risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām
• Bet 90 minūšu pastaiga svaigā gaisā – mazina depresīvu domu veidošanos (tieši tas, kas nepieciešams šajā tumšajā un drūmajā laikā)

Vai nav lieliski, ka visus septiņus ieguvumus savam organismam vari dot vien ar vienu diska golfa spēli?


Ko mēs, UFOGOLF komanda, varam teikt pēc pašu pieredzes? Disku golfa spēle un aktīva pastaiga mežā mūs nomierina – mēs nemētājam šķīvjus mājās, ja esam nokaitināti (ļoti aktuāli Covid laikā, kad visi ģimenes locekļi lielāko daļu laika pavada mājās) mēs lidinām diskus laukumā! Tas tā, Tavai dienas humora devai. Bet, ja nopietni – tiekamies laukumā un kopā izbaudīsim dabu, pastaigu svaigā gaisā un atjaunosim spēkus, enerģiju un dzīvesprieku neatkarīgi no laikapstākļiem – galvenais, lai atbilstošs apģērbs!