airBaltic uzsāk sadarbību ar disku golfa parku Mežaparkā

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi, ka sadarbībā ar uzņēmumu Ufogolf disku golfa parkiem Mežaparkā (Rīgā, Latvijā) turpmāk būs airBaltic nosaukums.

Disku golfs, pazīstams arī kā frisbija golfs, kļuvis par vienu no visstraujāk augošajiem sporta veidiem pasaulē, jo sevišķi tādās valstīs kā Igaunija, Somija un Zviedrija. Tā ir lieliska aktivitāte brīvā dabā visai ģimenei, ko iespējams baudīt visu gadu.

 

Lai popularizētu šo pieejamo un aizraujošo brīvdabas aktivitāti Latvijā un piesaistītu ziemeļvalstu ceļotājus Rīgai, airBaltic nolēmusi sadarboties ar lielāko disku golfa parku Rīgā, kas atrodas Mežaparka teritorijā. Parks, kas atrodas skaistā un mierpilnā Rīgas apkārtnē priežu meža ielokā, piedāvā unikālu iespēju pavadīt vairākas stundas veselīgā un mierpilnā vidē. Turklāt priedes rada dabiskus šķēršļus, kas spēlei piešķir papildu izaicinājumus un stratēģiju.

 

Saistībā ar airBaltic apņemšanos rūpēties par saviem lojālajiem klientiem un mērķi piesaistīt jaunus biedrus tās lojalitātes programmai airBaltic Club biedriem šajā parkā būs īpašas priekšrocības. Proti, airBaltic Club biedriem ir tiesības uz vienu bezmaksas spēli mēnesī. Turklāt VIP un Executive biedriem, kā arī Planies NFT īpašniekiem piedāvājumā iekļauta neierobežota bezmaksas piekļuve parkam.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens norāda: “airBaltic Disku golfa parks atspoguļo mūsu apņemšanos piedāvāt daudzveidīgu un saistošu pieredzi mūsu lojalitātes programmas biedriem. airBaltic iestājas par kvalitatīvu un jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu, kas vieno, tāpēc esam gandarīti par iespēju nodrošināt vietu, kur sporta entuziasti un ģimenes var pulcēties un izbaudīt disku golfu.”

 

airBaltic Disku golfa parks piedāvā bagātīgu spēles pieredzi ar diviem īpaši izstrādātiem laukumiem. Galvenais laukums ar 19 groziem (paredzamais spēles laiks 2-3 stundas) ir pielāgots pieredzējušiem spēlētājiem, savukārt iesācēju laukums ar 10 groziem (paredzamais spēles laiks 1-1,5 stundas) ir ideāli piemērots tiem, kas tikai tagad sākuši baudīt šo sporta veidu. Parkam, kas pazīstams kā Ufogolfa laukums, jau ir sava vēsture, jo tas tika izveidots 2013. gadā, un tajā ir notikuši daudzi vietējie un starptautiskie turnīri. Uzņēmums Ufogolf turpinās pārvaldīt šo parku, kas tagad nesīs airBaltic vārdu.

 

Papildinot parka aizraujošās iezīmes, airBaltic zīmols būs redzams visa parka teritorijā, radot vizuāli vienotu un pievilcīgu vidi apmeklētājiem.

Disku golfs ir sporta spēle, kurā spēlētāji met disku mērķī, ievērojot līdzīgus noteikumus kā tradicionālajā golfā. Mērķis ir izspēlēt katru “bedrīti” (šeit – grozu) ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Tāpat kā golfā, arī disku golfā parasti ir 18 bedrītes jeb šajā gadījumā grozi, un spēlētāju mērķis ir sasniegt katru mērķi ar pēc iespējas mazāk metieniem. Golfa nūju un bumbiņu vietā spēlētāji izmanto īpaši izstrādātus diskus, kurus jātrāpa disku golfa grozos.

 

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.